QuestCafe

Podporujeme myšlení nejenom kávou!

O NÁS: 
Jsme první kavárna svého druhu, co skloubila únikové hry s posezením nad skvělou kávou. U nás si přijdou na své milovníci jedinečné kávy i milovnící nevšední zábavy a nadšenci do únikových her a questů.
QuestCafe je rozděleno do atmosféricky laděných salónků, které vás rychle přenesou do zcela jiné doby, kultury a filozofie. Máte u nás možnost zažít strhující dobrodružství, jehož cílem je splnit zadaný úkol – QUEST. Ke splnění tohoto questu musíte prozkoumat všelijaké skrýše, najít ukryté předměty, rozluštit sérii šifer, pospojovat nalezené indície a vyřešit tak jedinečnou zápletku.
 
DÁRKOVÉ LUXUSNÍ POUKAZY schované v tajné krabičce! 
Jedná se hlavolam, který je třeba nejprve vyřešit! Voucher je pro dvě osoby na jakoukoliv únikovku, s dárkovou taškou a včetně kávy pro každého ZDARMA!  (Cena za tento komplet je 749 CZK)
 
NAŠE NABÍZENÉ ÚNIKOVÉ HRY:  

Tutanchámonova hrobka (549 CZK / 2 osoby)

Zvrácený socialismus (549 CZK / 2 osoby)

Roninova cesta (549 CZK / 2 osoby)

Tajemství ztraceného rohu jednorožce (549 CZK / 2 děti a doprovod)

Pevnost Boyard (1199 CZK  / 2-5 osob)

 

Pro dotazy ohledně rezervací volejte +420 773 016 126

Otevírací doba

PONDĚLÍ 13:00-22:00 
ÚTERÝ ZAVŘENO
STŘEDA 13:00-22:00 
ČTVRTEK 13:00-22:00 
PÁTEK 10:30-23:00  
SOBOTA 10:30-23:00  
NEDĚLE 10:30-23:00   

Napsali o nás

5

Únikových her

100

Hlavolamů z naší sbírky k zapůjčení

68

Šifer

29

Skrytých předmětů

18

Měsíců ruční práce a příprav

Pro koho jsme určení?

Zamilované páry, kamarádi a jiné dvojice!!!

Únikové hry pro týmy jsou fenomén dnešních dnů, co když ale chcete vyrazit jen ve dvou? Velké únikovky jsou pro páry většinou těžké a co si budeme povídat - drahé. QuestCafe nabízí 3 únikovky speciálně dělané pro dvojice. Svého partnera dokonale poznáte a ještě získáte kávu zdarma, vyřešíte-li do 45min!

Milovníci hlavolamů a kávy!

Ať jdete na únikovku nebo chcete přijít jen tak, u nás se můžete posadit a u dobré kávy a vychutnat si i některé hlavolamy z naší sbírky, vyřešit WC šifru nebo podstoupit některý z našich challengů. U nás se totiž překonávají bariery! 

 

Firmy, soukromé oslavy narozenin!!!

Chcete uspořádat netradiční oslavu nebo budujete dobrý pracovní kolektiv a chcete vyzkoušet netradiční teambuldigový zážitek v úplně jiném prostředí? V obou případech v Questcafe naleznete to, co hledáte!

Backpackeři, cestovatelé a jejich "průvodci"!

Všechny naše hry jsou minimálně dvojjazyčné. Celý tým QuestCafe hovoří plynně anglicky. Někteří naši zaměstnanci hovoří i španělsky a rusky. QuestCafe tedy je naprosto ideálním místem, kam můžete zajít s vašimi přáteli ze zahraniční a obohatit jejich turistický zážitek z Prahy.

Často kladené otázky

Měli bychom si u vás udělat rezervaci na hru?

Nemusíte, ale je to lepší volba, protože pokud dorazíte bez rezervace může se stát, že vámi vybraný salonek může být obsazený.

Jak je to přesně s tím, že za hru dostaneme zdarma jakýkoliv nápoj? Dostane ho každý hráč nebo jeden dohromady?

Ano, když stihnete vyřešit daný příběh během stanoveného limitu 45 minut a "uniknout tak z místnosti ", pak vás odměníme jakýmkoli občerstvením, které si ke hře objednáte zdarma v ceně padesáti korun. A ano, dostane ho každý hráč.

Pokud bych chtěl jít se svým dítětem na vaši únikovou hru, máte nějaké věkové omezení?

U nás neplatí žádné věkové omezení, avšak vzhledem k úkolům doporučujeme věk alespoň 6 let. Menší děti si dle našeho názoru a našich zkušeností nemohou hru dostatečně vychutnat.

Pokud je vaše hra uváděna pro dva hráče, je možnost přesto se dostavit ve třech hráčích?

Ano, je možné aby hrál třetí hráč navíc v únikovkách pro 2 hráče, ale úplně to nedoporučujeme. V takovém případě se doplácí 150Kč za dalšího hráče. Nicméně i on obdží v případě vyřešení včas padesátikorunovou odměnu na občerstvení. A Šance ve třech se dramaticky zvyšuje. :)

Chci si u vás dát kávu a jen posedět. Je možné zakoupit pouze kávu bez her?

Ano, samozřejmě, ne každý musí hrát. Fungujeme jako běžná kavárna a místo k setkání. Máme otevřenou speciální sekci, kde si můžete zapůjčit některý, ze sbírky více než 30 hlavolamů, abyste se o potrénování myšlení neochudili. :)

Jak dlouho hra a posezení trvá?

Časový úsek, který si rezervujete, je až na dobu 90 minut včetně instruktáže. Samotná hra je navržená na cca 45-55 minut hraní.

Dá se u vás zaparkovat?

Ano, je zde zóna na parkování hned před vchodem do kavárny v ulici Táboritská. Modré zóny pro oblast Prahy 3 jsou opodál.

Únikovky

Kde nás najdete

Zeptejte se nás na cokoliv. Měli bychom Vám skrze tento formulář odpovědět nejdéle do 48h.

Otevírací doba

PONDĚLÍ 13:00-22:00 
ÚTERÝ ZAVŘENO
STŘEDA 13:00-22:00 
ČTVRTEK 13:00-22:00 
PÁTEK 10:30-23:00  
SOBOTA 10:30-23:00  
NEDĚLE 10:30-23:00   

Táboritská 11
Praha 3 - Žižkov

+420 773 016 126

*v otevírací době