QuestCafe

Jsme kreativní kavárna, která podporuje tvé myšlení nejenom kávou! Máme neotřele osobní přístup. Krom únikových her si můžete půjčit stolní hry, více než 100 hlavolamů a mnoho dalšího! Jsme první kavárna svého druhu, co skloubila únikové hry s posezením nad skvělou kávou. U nás si přijdou na své milovníci jedinečné kávy i milovnící nevšední zábavy a nadšenci do únikových her a questů. QuestCafe je rozděleno do atmosféricky laděných salónků, které vás rychle přenesou do zcela jiné doby, kultury a filozofie. Máte u nás možnost zažít strhující dobrodružství, jehož cílem je splnit zadaný úkol – QUEST. Ke splnění tohoto questu musíte prozkoumat všelijaké skrýše, najít ukryté předměty, rozluštit sérii šifer, pospojovat nalezené indície a vyřešit tak jedinečnou zápletku.

 

LUXUSNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY schované v tajné krabičce! 

Jedná se hlavolam, který je třeba nejprve vyřešit! Voucher je pro dvě osoby na jakoukoliv únikovku, s dárkovou taškou a včetně kávy pro každého ZDARMA!  (Cena za tento komplet je 749 CZK) - pro více informací volejte! :)

 

 

ZDARMA MŮŽETE STÁHNOUT NAŠI ZÁBAVNĚ-EDUKATIVNÍ DESKOVOU HRU  V PDF - KORONA ČESKÁ. 
- Každý týden vydáváme nové rozšíření! Hra se vyvíjí! 
- Časem máme rozplánované soutěže a šifrovačky. Potřebujeme, ale vaši sociální aktivitu, sdílejte své hashtagy!
- Sledujte nás na:
Instagramu / korona_ceska
Facebooku / Korona česká
 

Naše nabízené únikovky

(Pro rezervacI a jiné dotazy volejte +420 722 139 177)

1) Tutanchámonova hrobka ( 549 CZK )

2) Zvrácený socialismus ( 549 CZK )

4) Tajemství ztraceného rohu jednorožce - DĚTSKÁ ( 549 CZK )

5) Pevnost Boyard  - Pro 4 osoby ( 1199 CZK )

6) VENKOVNÍ HRA - Po stopách Žižkovského jednoroužce (499 CZK)

 

Otevírací doba

PONDĚLÍ 13:00-22:00 
ÚTERÝ ZAVŘENO
STŘEDA 13:00-22:00 
ČTVRTEK 13:00-22:00 
PÁTEK 10:30-23:00  
SOBOTA 10:30-23:00  
NEDĚLE 10:30-23:00   

Napsali o nás

6

Únikových her

100

Hlavolamů z naší sbírky k zapůjčení

68

Šifer

29

Skrytých předmětů

18

Měsíců ruční práce a příprav

Pro koho jsme určení?

Zamilované páry, kamarádi a jiné dvojice!!!

Únikové hry pro týmy jsou fenomén dnešních dnů, co když ale chcete vyrazit jen ve dvou? Velké únikovky jsou pro páry většinou těžké a co si budeme povídat - drahé. QuestCafe nabízí 3 únikovky speciálně dělané pro dvojice. Svého partnera dokonale poznáte a ještě získáte kávu zdarma, vyřešíte-li do 45min!

Milovníci hlavolamů a kávy!

Ať jdete na únikovku nebo chcete přijít jen tak, u nás se můžete posadit a u dobré kávy a vychutnat si i některé hlavolamy z naší sbírky, vyřešit WC šifru nebo podstoupit některý z našich challengů. U nás se totiž překonávají bariery! 

 

Firmy, soukromé oslavy narozenin!!!

Chcete uspořádat netradiční oslavu nebo budujete dobrý pracovní kolektiv a chcete vyzkoušet netradiční teambuldigový zážitek v úplně jiném prostředí? V obou případech v Questcafe naleznete to, co hledáte!

Backpackeři, cestovatelé a jejich "průvodci"!

Všechny naše hry jsou minimálně dvojjazyčné. Celý tým QuestCafe hovoří plynně anglicky. Někteří naši zaměstnanci hovoří i španělsky a rusky. QuestCafe tedy je naprosto ideálním místem, kam můžete zajít s vašimi přáteli ze zahraniční a obohatit jejich turistický zážitek z Prahy.

Často kladené otázky

Měli bychom si u vás udělat rezervaci na hru?

Nemusíte, ale je to lepší volba, protože pokud dorazíte bez rezervace může se stát, že vámi vybraný salonek může být obsazený. Rezervace je nejlepší udělat online pomocí našeho kalendáře.

Jak je to přesně s tím, že za hru dostaneme zdarma jakýkoliv nápoj? Dostane ho každý hráč nebo jeden dohromady?

Ano, když stihnete vyřešit daný příběh během stanoveného limitu 45 minut a "uniknout tak z místnosti ", pak vás odměníme jakýmkoli občerstvením, které si ke hře objednáte zdarma v ceně padesáti korun. A ano, dostane ho každý hráč.

Pokud bych chtěl jít se svým dítětem na vaši únikovou hru, máte nějaké věkové omezení?

U nás neplatí žádné věkové omezení, avšak vzhledem k úkolům doporučujeme věk alespoň 6 let. Menší děti si dle našeho názoru a našich zkušeností nemohou hru dostatečně vychutnat.

Pokud je vaše hra uváděna pro dva hráče, je možnost přesto se dostavit ve třech hráčích?

Ano, je možné aby hrál třetí hráč navíc v únikovkách pro 2 hráče, ale úplně to nedoporučujeme. V takovém případě se doplácí 150Kč za dalšího hráče. Nicméně i on obdží v případě vyřešení včas padesátikorunovou odměnu na občerstvení. A Šance ve třech se dramaticky zvyšuje. :)

Chci si u vás dát kávu a jen posedět. Je možné zakoupit pouze kávu bez her?

Ano, samozřejmě, ne každý musí hrát. Fungujeme jako běžná kavárna a místo k setkání. Máme otevřenou speciální sekci, kde si můžete zapůjčit některý, ze sbírky více než 30 hlavolamů, abyste se o potrénování myšlení neochudili. :)

Jak dlouho hra a posezení trvá?

Časový úsek, který si rezervujete, je až na dobu 90 minut včetně instruktáže. Samotná hra je navržená na cca 45-55 minut hraní.

Dá se u vás zaparkovat?

Ano, je zde zóna na parkování hned před vchodem do kavárny v ulici Táboritská. Modré zóny pro oblast Prahy 3 jsou opodál.

Jsou vaše hry i v angličtině?

Ano, mluvíme plynule anglicky a i samotné hry jsou modifikovatelné do angličtiny.

REZERVOVAT ÚNIKOVKU

Kde nás najdete

Zeptejte se nás na cokoliv. Měli bychom Vám skrze tento formulář odpovědět nejdéle do 48h.

Otevírací doba

PONDĚLÍ 13:00-22:00 
ÚTERÝ ZAVŘENO
STŘEDA 13:00-22:00 
ČTVRTEK 13:00-22:00 
PÁTEK 10:30-23:00  
SOBOTA 10:30-23:00  
NEDĚLE 10:30-23:00   

Táboritská 11
Praha 3 - Žižkov

+420 773 016 126

*v otevírací době